Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

MISTRZOSTWA POLSKI CHEERLEADERS CHORZÓW 2018

03/05/2018

 

3 dni, 30 sędziów z czterech krajów, 54 dywizje taneczne, 150 zespołów, ponad 2000 uczestników. Między 21 a 23 kwietnia Hala Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie zmieniła się w arenę Mistrzostw Polski Cheerleaders.

Wśród zespołów walczących o najwyższe podium znalazł się również nasz zespół GALAXY CHEER, szkolony przez panią Renatę Maślankę. Zespół wystąpił w kategorii wiekowej Elite Junior, dywizja POM DANCE.

Występujących oceniali wykwalifikowani sędziowie. Jak komentował Bartosz Penkala, prezes Polskiego Stowarzyszenia Cheerleders: „Każda kategoria i każda dywizja ma swoje smaczki, którymi się kierujemy i które muszą być sprawdzone. Każdy sędzia wypełnia kartę sędziowską, w której za poszczególne komponenty przyznaje poszczególną ilość punktów, więc trudna mozolna praca i dużo skupienia, bo wiadomo kreujemy najlepszych„.

Zespół co roku uczestniczy w mistrzostwach i każdy rok jest lepszy od poprzedniego. W roku poprzednim drużyna przywiozła brązowy medal w swojej kategorii.

Dziś mamy SREBRO!!!

BRAWO!!!

Ogrom dobrze wykonanej pracy. Jest się czym chwalić. Jak tak dalej pójdzie i oby tak było (byle nie zapeszyć), w przyszłym roku szykuje się złoto.

I tego życzymy z głębi serca zarówno instruktorce jak i jej podopiecznym.

 

Monika Fliszewska

(JK)