„Moja Mama w obiektywie” – konkurs fotograficzny

online
01/04/2021

04/05/2021

Mama wydaje nas na świat.

Uczy pierwszych słów, kroków, pokazuje jak mamy żyć.

Cieszy się z naszych sukcesów, tych drobnych i tych nie na naszą miarę.

Jeśli trzeba pocieszy i uroni łzę.

Nadaje sens naszemu życiu. Po prostu JEST!

Kocha nas takimi jakimi jesteśmy…

Dla Niej najpiękniejsi, najmądrzejsi, jedyni w swoim rodzaju.

A czy Wasza Mama też jest JEDYNA I NIEPOWTARZALNA?

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji nasze Mamy zwykle obdarowywane są laurkami, kwiatami oraz różnego rodzaju prezentami. W ten sposób okazujemy im szacunek, miłość i składamy na ich ręce podziękowanie za trud włożony w nasze wychowanie. Co roku zastanawiamy się, czym obdarować Mamę, aby nasz upominek był wyjątkowy. W tym roku Centrum Kultury i Sportu spieszy z pomocą.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym: „Moja Mama w obiektywie”. Uczestnikami naszego konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych, średnich oraz dorośli. Wyjątkową nagrodą dla laureatów każdej z kategorii będzie udział zwycięzców wraz ze swoimi Mamami w profesjonalnej sesji zdjęciowej „Piękno Mamy w sześciu ujęciach”. Niepowtarzalne, stylizowane fotografie zostaną uchwycone obiektywem cenionego profesjonalisty – fotografa – Roberta Krawczyka, podczas sesji fotograficznej zorganizowanej w dniu 15 maja 2021 r. Dodatkowo bohaterowie sesji zdjęciowej dostaną na pamiątkę wybrany przez nich portret w postaci fotoobrazu.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać do nas 1-3 fotografii przedstawiających postać mamy (szczegółowe informacje podane są w załączonym poniżej Regulaminie konkursu). Zdjęcia w formacie *jpg wraz z wypełnionym, odręcznie podpisanym formularzem rejestracyjnym prosimy przesyłać do dnia 4 maja 2021 r. na adres sokol@ckis.pl,  z dopiskiem „Moja Mama w obiektywie”. Spośród nadesłanych prac jury w dniu 10 maja br. wyłoni laureatów konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej w Dniu Matki.

Regulamin konkursu oraz formularz rejestracyjny dostępne są do pobrania poniżej.

Monika Fliszewska

(AR)

 

Regulamin konkursu fotograficznego – Moja Mama w obiektywie

FORMULARZ rejestracyjny konkursu fotograficznego – Moja mama w obiektywie

 

 

online