Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

„Morskie opowieści” nie tylko dla wilków morskich

09/04/2018

W kwietniowy drugi poniedziałek miesiąca zapraszamy najmłodszych widzów na spektakl pod tytułem „Morskie opowieści” w wykonaniu znanego już naszej publiczności Teatru Urwis. Kiedyś mieliśmy okazję obejrzeć w jego wykonaniu historię Pipi, dziewczynki z rudymi warkoczykami.

9 kwietnia zapraszamy na godzinę 17.30 do Sali teatralnej Pałacyku „Sokół”. Wtedy to poznamy historię mieszkającego na wsi biednego chłopca o imieniu Piotruś. Pewnego dnia chłopiec spotka na swej drodze staruszkę, która ofiarowując mu mapę, odmieni jego los. Chłopiec postanawia wyruszyć w morską podróż, która pozwoli mu odnaleźć skarb. Oczywiście Piotruś przeżyje liczne przygody i spotka nowych przyjaciół. Dzieci niewątpliwe nie będą się nudzić podczas tej interaktywnej bajki, która odsłoni także przed nimi arkana kultury żeglarskiej.

Zapraszamy serdecznie.

Bilety w cenie 10 zł ulgowy i 15 zł normalny do nabycia w kasach Centrum Kultury i SPortu w Skawinie oraz godzinę przed spektaklem w Pałacyku „Sokół”.

Marta Tyrpa

(AR)