Na wyspie EKONOLULU…

Pałacyk "Sokół"
Skawina
10/10/2022

… życie płynie pięknie i czysto. Nikt nie śmieci, nikt nie marnuje, nikt nie niszczy przyrody. Gdzie jest taka wyspa? Dowiecie się z pierwszego spektaklu Teatru Dzieciom, na który wraz z nami zaprasza Teatr KULTURESKA.

10 października, godz. 17.30, Pałacyk „Sokół”: „EKONOLULU” w wykonaniu Teatru KULTURESKA

Ekonolulu – ekologiczna wyspa, gdzie powietrze jest czyste, wszyscy segregują odpady i żyją zgodnie z zasadą zero waste. Po malowniczych drogach jeżdżą elektryczne samochody, a mieszkańcy wylegują się na plaży i zbijają bączki do słońca. Ruszymy w podróż z trzema bocianami – marzycielami: Bolkiem, Bożenką i Basią, którzy pragną zmiany! A niesamowite odkrycie, którego dokonuje Bociek Bolek ma szansę spełnić ich największe marzenia. Czy uda im się dotrzeć do wymarzonego Ekonolulu? Jakie przygody czekają ich po drodze? Zobaczymy wśród masy zabawy, dobrego humoru i pięknej muzyki.

Bilety w cenie:

  • Bilet ulgowy (dzieci od 2. roku życia) – 20 zł od osoby,
  • Bilet normalny (dorośli) – 25 zł od osoby,

do nabycia od 26 września w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

1)      w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena – 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
2)      w Kasie Basenu Camena (parter) – w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
3)      w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed spektaklem tylko w przypadku wolnych miejsc (płatność gotówką lub voucherem)

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje możliwość zakupu jednego biletu ulgowego dla osoby pełnoletniej, sprawującej opiekę nad małoletnimi uczestnikami.

Zapraszamy do kolorowego świata Teatru Dzieciom!

Joanna Kurpiel

(AZG)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl