„Najjaśniejsza Gwiazda” rozbłyśnie w Teatrze Dzieciom

Pałacyk "Sokół"
Skawina
11/02/2019

Dobre uczynki mogą zmienić świat – to przesłanie towarzyszyć będzie spektaklowi, na który zapraszamy najmłodszych widzów już 11 lutego.

Teatr Dzieciom otwiera swe podwoje w każdy drugi poniedziałek miesiąca. W lutowej odsłonie zaprezentuje „Najjaśniejszą Gwiazdę” – przedstawienie w wykonaniu Teatru Kalejdoskop.

Babcia Anula, jak każda babcia, jest osobą, która w tajemnicy utrzymuje swoje kontakty z Krainą Baśni. Pewnego wieczora otrzymuje list od samej Królowej Zimy, która prosi ją o pomoc. Piękny pałac z lodu zamienia się w wodę i nikt nie może dociec przyczyny takiego stanu rzeczy. Gdy Pawełek, wnuczek Anuli, poznaje zawartość listu, decyduje się zastąpić swoją babcię w trudnej misji ratowania świata przed potopem. W drodze musi pokonać strach, wykazać się mądrością serca i przekonać tytułową Najjaśniejszą Gwiazdę, że są na świecie ludzie dobrzy i pełni poświęcenia.

Na scenie, poza Babcią Anulą i Pawełkiem, pojawią się Śnieżynka, Gwiazda, Duszek, a nawet Świętym Mikołaj. Bajka nie tylko pokazuje moc dobrych uczynków, uczy też szacunku dla osób starszych, które są ostoją rodzinnych więzi.

 

Zapraszamy 11 lutego o godzinie 17.30 do Pałacyku „Sokół”.

Bilety w cenie: 10 zł – dzieci (obowiązują od 2 roku życia) i 15 zł – dorośli do nabycia w kasach CKiS (Basen „Camena”) i na godzinę przed spektaklem w Pałacyku „Sokół”.

(AR)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl