Muzyka świata i operetki w prezencie na Święto Kobiet

OKR "Gubałówka"
Skawina
16/03/2024

Aktualizacja (21.02.2024): UWAGA! Brak wolnych miejsc!

Piękne Czardasze, arie i duety operetkowe, musicalowe oraz przeboje muzyki świata z repertuaru Andrea Bocellego, Leonarda Cohena, Rity Hayworth czy Michaela Buble. To wszystko usłyszą Panie 16 marca podczas wspaniałego koncertu, na który zapraszamy wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Skawina – Norbertem Rzepisko.

Koncert duetu wokalno-tanecznego występującego pod nazwą Duo Performance jest muzycznym prezentem dla mieszkanek Skawiny i okolic z okazji ich marcowego święta. Niezapomniany wieczór zaplanowaliśmy 16 marca o godzinie 18.00 w Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym „Gubałówka”. Wstęp jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczone możliwości lokalowe konieczna jest wcześniejsza rezerwacja wejściówek. Rezerwacje przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod numerem tel. 12 276 34 64.

Widowisko zawierające największe przeboje muzyki świata, arie i duety najbardziej znanych operetek oraz muzykę filmową w pięknej oprawie tanecznej stworzą niezwykle utalentowani artyści:

Monika Biederman-Pers (sopran) – solistka pochodząca z Krakowa;
i Piotr Karzełek (baryton) – solista pochodzący z Golasowic (woj. śląskie).

Oboje są absolwentami Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie, natomiast studia I stopnia ukończyli w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jako duet po raz pierwszy wystąpili na deskach Filharmonii Krakowskiej podczas Koncertu Debiutów „Magiczny Świat Operetki i Musicalu”. Od tej pory wspólnie tworzą projekt, którego efekty można usłyszeć na polskich scenach oraz oglądać i słuchać na kanale Duo Performance w serwisie YouTube.

Jako producenci, a zarazem wykonawcy, wydali płyty: „The Greatest Hits”, „Białe Święta” oraz „Żyj kolorowo”- płyty cegiełki dla dzieci z niepełnosprawnościami. Są również twórcami projektów: „Rewia operetkowo-musicalowa”, „Muzyka świata w ogniu”, „W krainie dziecięcej wyobraźni”, „Muzyka świata i operetki”, koncert „Lata 20 lata 30”, „Najpiękniejsze kolędy świata”.

Współpracują z Operą Śląską, Orkiestrami Symfonicznymi, tancerzami, tancerzami i teatrami ognia, a także z rozlicznymi Centrami Kultury w Polsce. Biorą udział w różnego rodzaju produkcjach i cyklach koncertowych, kabaretach, konkursach i festiwalach w Polsce.

Serdecznie zapraszamy!

 

DUO PERFORMANCE

MUZYKA ŚWIATA I OPERETKI – WORLD MUSIC NIGHT

16 marca, godz. 18.00, sala bankietowa OK-R „Gubałówka”

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek pod numerem tel. 12 276 34 64. (pon. -pt. godz. 8.00-16.00).

 

 

Anna Zając-Gut

OKR "Gubałówka"

ul. Spacerowa 4, 32-050
Skawina,

12 256 95 60 w. 24