Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Nie oddają mistrzostwa od 3 lat

11/03/2018

11 marca, w niedzielę w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS odbył się III Firmowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Zespołów Pięcioosobowych.

Trzecia edycja zgromadziła większość zespołów, którzy są stałymi bywalcami od początku turnieju. Te same zespoły, choć niektórzy pod inną nazwą, jak co roku toczyli zaciętą walkę o mistrzowski tytuł. Bo jak wiadomo dopóki piłka w grze, wszystko się może wydarzyć.

Zdarzające się podczas zaciętych meczów kontuzje, nie odjęły woli walki zawodnikom i do końca turnieju mówiąc żargonem piłkarskim „nogi nikt nie odstawił”. Do tegorocznego turnieju zgłosiło się 5 zespołów: Aptiv, Relotec, Lajkonik, NPA, Cukiernia Suchan (obrońcy dwukrotnego tytułu mistrzowskiego z I i II edycji). Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, co dało 10 meczów.

Po raz kolejni najlepsi okazali się zawodnicy Cukierni Suchan, którzy od początku powstania firmowego turnieju nie schodzą z najwyższego miejsca na podium. Tuż za nimi uplasowała się drużyna Relotec, przed trzecim Aptiv, czwartym Lajkonik i piątą ekipą NPA. Tytuł Króla Strzelców, a wraz z nim pamiątkowa statuetka, z dwunastoma strzelonymi bramkami na koncie powędrował do Alana Rudek z zespołu Relotec.

Wszystkie zespoły otrzymały pakiety startowe, drobne upominki oraz pamiątkowe puchary.

 

Karolina Hardek-Pala

(JK)

Tabela wyników III FTHPN 11.03.2018

 

Fotorelacja: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157692641181831