Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Niedzielne popołudnie z Anną German

20/05/2018

Za nami spotkanie z ponadczasową muzyką i pięknymi tekstami, które zaskakują swoją aktualnością. ”Nie żałuj” , „Być może”,  „Jedna chwila wystarczyła” , „Pomyśl o mnie”, „Człowieczy los” czy „Tańczące Eurydyki” – to przepiękne i najbardziej znane piosenki z repertuaru Anny German, które są wyjątkowo melodyjne, poruszają najtkliwsze struny naszej duszy i serca.

W programie koncertu znalazły się utwory, które odzwierciedlają niezmienność ludzkich uczuć, emocji i pragnień, niezależnie od wieku, epoki oraz miejsca, w którym żyjemy.

Koncert w wykonaniu Marzeny Michalczyk, wokalistki obdarzonej ciepłym lirycznym sopranem, przypomniał wyjątkową osobowość, którą była Anna German i jej ponadczasowe piosenki. Do dziś wciąż pozostaje niepowtarzalną ikoną dla melomanów na świecie, zarówno na wschodzie jak i na zachodzie, a jej twórczość cieszy się niesłabnącym powodzeniem nawet wśród młodego pokolenia.

Agnieszka Job

(JK)

fot. Jarosław Karasiński

Fotogaleria: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157667316243427