Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Nieprzewidywalny finał „halówki”

06/04/2018

6 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej CKiS odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych rocznik 2008 i młodsi.

Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn, które podzielono na dwie grupy: trzy i czterozespołowe. Dwa najlepsze zespoły zmierzyły się w półfinałach, natomiast drużyny z grupowego miejsca trzeciego zagrały o miejsce piąte i szóste. Biorrąc pod uwagę rozgrywki z ostatnich kilku lat, poziom tegorocznego turnieju był bardzo wysoki. Śmiało można rzec, że piłka nożna jest królową gier drużnowych w naszym środowisku. Wyniki grupowe pomiędzy poszczególnymi drużynami, które spotkały się później w półfinałowych i finałowych pojedynkach, mogły wskazywać na faworytów w późniejszych meczach, ale po raz kolejny sprawdziło się przysłowie, że dopóki piłka w grze, wszystko może się wydarzyć: drużyny, które wygrały w fazie grupowej w pojedynku o miejsce trzecie i mistrzostwo przegrały z tym samy przeciwnikiem (szczegółowe wyniki w tabelce). Tytuł mistrzowski powędrował do SP-4 w Skawinie, która pokonała drużynę z Borku Szlacheckiego 3:0. Trzecią pozycję zajęła SP-2 Skawina ogrywając SP Wielkie Drogi 4:0. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Mikołaj Strojny z SP-2 Skawina, z sześcioma trafieniami na koncie. Król strzelców oraz cztery najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i statuetki oraz dyplomy.

Gratulujemy wszystkim drużynom zaciętej rywalizacji!

(AR)

HPN klas III i IV 2018

Fotogaleria: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157694620876264