Niesamowity wieczór wspomnień

inna lokalizacja
21/08/2022

Wzruszenie, nostalgia, radość… to emocje, które z pewnością towarzyszyły wczorajszemu wieczorowi wspomnień o Ojcu Świętym, zorganizowanym z okazji 20. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Skawinie.

I choć aura nas nie rozpieszczała, znakomicie przygotowane materiały filmowe i zdjęciowe oraz niezwykle emocjonalne występy z pewnością, mimo wszystko pozwoliły choć na chwilę skupić się na przeżywaniu tego niezwykłego wydarzenia sprzed dwóch dekad.

Punktualnie o godzinie 19.00 spotkanie otworzyli Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko oraz Pan Tomasz Stawowy – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Kolejno na scenie pojawiły się zespoły Tanto i Mini Tanto, w niesamowicie energetycznych, ale i nastrojowych utworach muzycznych m.in.: „Nadejdzie dzień”, „Stoję dziś”, „Amen”, „Abba Ojcze”, „Błogosław duszo moja Pana”, „Oceany”. W tym miejscu szczególne podziękowania kierujemy to niesamowicie uzdolnionej Małgosi Szybisty, która tym razem odpowiadała za przygotowanie Zespołów do występu. Kolejny już raz gratulujemy talentu. Koncert uświetnili również nasi specjalni goście: Antek Zdziech, Karol Kwartnik i Bartek Piwowarczyk – dziękujemy, że byliście z nami.

Następnie wyświetlony został archiwalny film z wizyty Jana Pawła II z 2002 r.

Na deser zaserwowano koncert Zespołu Dzień Dobry, który z pewnością podbił serca widzów za sprawą pięknie brzmiących aranżacji tytułów takich jak: „Niebo do wynajęcia”, „Świecie nasz”, „Dni których nie znamy”, „Pan jest Pasterzem moim”, „Jezus Chrystus moim Panem jest, Alleluja”, „Nie dokazuj”.

Ten jakże uroczy wieczór wspomnień zakończyła wspólnie zaśpiewana „Barka” – było pięknie!

Wszystkim widzom dziękujemy za przybycie i uczestnictwo w tym niecodziennym wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

 

Patronat: Partner: Organizator:
 

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.

 

/Iwona Najder/

 

inna lokalizacja