UWAGA! Bieg Skawiński odwołany

Starorzecze Skawinki
12/08/2020

27/09/2020

W związku z pandemią koronawirusa zaplanowany na 27 września 2020 roku Bieg Skawiński został odwołany.

W komunikacie opublikowanym przez Adama Mrowca, Dyrektora Biegu, czytamy:

„W związku z istniejącą pandemią SARS-CoV-2 w Polsce podjęliśmy decyzję o odwołaniu w dniu 27 września 2020 XVIII Biegu Skawińskiego oraz IX Biegu Skawińskiego na Rolkach. Osoby, które już się zapisały i opłaciły zapraszamy do udziału w Narodowym Biegu Stulecia VII Górskim Biegu Niepodległości Skawina – Mogilany w dniu 11 listopada 2020 (kwota bez zmian w przypadku przepisania). W przypadku rezygnacji zapisanych i opłaconych będziemy zwracać opłatę startową w terminie 7 dni tj. do 15 sierpnia br. Narodowy Bieg Stulecia Skawina – Mogilany jest biegiem mniejszym, kameralnym i mamy nadzieję że w tych trudnych czasach uda się wspólnie uczcić kolejną rocznicę odzyskania niepodległości”.

Jak poinformował Adam Mrowiec, dyrektor Biegu Skawińskiego, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce i na świecie, organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu „XVIII Biegu Skawińskiego” i „IX Biegu Skawińskiego na Rolkach” na 27 września 2020 r. „Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja się ustabilizuje. Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym terminie.”

W przypadku chęci rezygnacji i otrzymania zwrotu środków, organizatorzy proszą o pilny kontakt: uksjedynka_skawina@op.pl.

Starorzecze Skawinki