Old Spice Girls, czyli Babski Kabaret

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
19/10/2018
Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy OLD SPICE GIRLS, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.
Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i Kabaretu Dudek) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz i Jana Kobuszewskiego). Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką – czasem gorzką, częściej dowcipną, ale zawsze z celną puentą.
„Old Spice Girls, czyli babski kabaret”, 19 października 2018 (piątek) godz. 19.00, Hala Widowiskowo-Sportowa CKiS w Skawinie.

Bilety w cenie:

przedsprzedaż – 20 zł ulgowy, 30 zł normalny;

na tydzień przed imprezą i w dniu spektaklu – 25 zł ulgowy, 35 zł normalny.

do nabycia w kasach CKiS w Skawinie od 19 lipca.
Zapraszamy!
Joanna Kurpiel
 (AR)
 
Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl