Pamiętaj: zdrowie w Twoich rękach!

Pałacyk "Sokół"
Skawina
15/10/2018

Po poniedziałkowym spotkaniu rozpoczynającym cykl „Żyj świadomie, teraz zdrowie” chyba nikt z uczestników nie ma wątpliwości, jak ważna jest dbałość o własne zdrowie. Na nasz „dobrostan w zakresie ciała, psychiki i ducha” ma wpływ wiele czynników. Pomijając aspekty genetyczne, stan naszego organizmu jest odzwierciedleniem trybu życia, jakości odżywiania, ilości snu czy odporności na stres. W codziennej gonitwie często zapominamy o prawidłowej suplementacji czy detoksykacji organizmu.

Pani doktor Mirosława Ciarka – Golonka, pomysłodawczyni cyklu, ciekawie opowiada o doświadczeniach związanych z utratą zdrowia i daje interesujące wskazówki, jak reagować na sygnały naszego ciała. Jest też promotorką zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Skawiny, co docenili słuchacze pierwszego spotkania pt. „Zdrowie w Twoich rękach – mit czy rzeczywistość?”.

Nowa propozycja CKiS pomoże Państwu czerpać wiedzę od ekspertów, którzy zapraszani będą na poszczególne spotkania. Warto podkreślić, że specjaliści biorący udział w prelekcjach mają wykształcenie medyczne i propagują holistyczne podejście do zdrowia.

Dziękujemy za Państwa obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie już 19 listopada!

 

Cykl „Żyj świadomie” powstał przy wsparciu:

Gabinetu dietetycznego „PROPORCJA”

Centrum hipertermii, medycyny komplementarnej i promocji zdrowia „ONKOINTEGRA”

Sklepu zielarsko – medycznego „ZIELARNIA”.

Zdrowe przekąski oraz zestawy upominków przygotował sklep ze zdrowa żywnością Easy Eco.

 

Fotogaleria z wydarzenia pojawi się wkrótce.

 

Anna Wrzoszczyk

(AR)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl