Pierwsza joga z #teamCKiS zaliczona!

Park Miejski
Skawina
Starorzecze Skawinki
22/07/2023

W sobotę 22 lipca dopisała pogoda, a nade wszystko uczestnicy, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie do udziału w pierwszych skawińskich zajęciach jogi w plenerze. Punktualnie o godzinie dziesiątej, blisko 40 osób wyruszyło sprzed budynku Basenu „Camena” do Parku Miejskiego.

Wszechobecna zieleń Starorzecza, błękit nieba i śpiew ptaków, a na koniec totalne wyciszenie przy dźwiękach dzwonków Koshi Shime Aria Afroton stworzyły znakomity klimat do praktykowania asan. Wiek nie grał roli, umiejętności tym bardziej. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani pod czujnym okiem nauczyciela Hatha Jogi Izy Danilewicz – Wójciak sprawdzali swoje możliwości i umiejętności podczas godzinnego seansu.

Poniżej wrażenia prowadzącej:

Drogie joginki i drodzy jogini, którzy wzięliście udział w zajęciach plenerowych, realizowanych przy współpracy z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, poniższe słowa kieruje do Was. Dziękuję Wam za cudowne sobotnie przedpołudnie i za zaufanie, którym mnie obdarzyliście przybywając tak licznie na wspólna praktykę. Czuje ogromną radość i wdzięczność, a Wasza energia niesie mnie po dziś dzień. Mam nadzieję, że Wasze wrażenia są podobne i zobaczymy się 26 sierpnia w tym samym a może i większym składzie…

Namaste  IZA

FOTOGALERIA  Z WYDARZENIA

Zatem do zobaczenia w sierpniu!

Barbara Brodzińska

KK

Park Miejski


Skawina,

Starorzecze Skawinki