„Pieśń o chłopcu, który pokonał strach” w wykonaniu Teatru Lalki ALPMIM

Pałacyk "Sokół"
Skawina
13/02/2023

W ramach Teatru Dzieciom zapraszamy na opowieść pełną emocji, mrocznej scenografii, rozczulających postaci i nastrojowych dźwięków. Taki właśnie jest spektakl „Pieśń o chłopcu, który pokonał strach”. Teatr Lalki ALPMIN zagra dla najmłodszych widzów 13 lutego o godzinie 17.30 w Pałacyku „Sokół”.

O spektaklu:

Opowieść o nadwornym pastuszku, który w obawie przed zmianami nigdy nie opuścił miejsc, które zna od zawsze. Pewnego dnia to się zmienia. Na skutek niefortunnych wydarzeń wiedźma Bielmo rzuca czar na Słoneczne Królestwo i zamienia je w kamienną pustynię. Spośród ludzi przemienionych w kamienie ocaleje tylko Julianek. Miłość, tęsknota i niegodzenie z losem zmuszają go do udania się po antidotum do wiedźmy. To niebezpieczna wyprawa, ale pełna przygód, napięcia, smutku i radości okraszona magią, światłem, dźwiękiem i dymem. Historia opowiedziana w formie teatru lalki.

SPEKTAKL KAMERALNY – z limitowaną liczbą miejsc (60 widzów-dzieci)

Bilety w cenie:

  • Bilet ulgowy (dzieci od 2. roku życia) – 20 zł od osoby,
  • Bilet normalny (dorośli) – 25 zł od osoby,

do nabycia w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

1)      w Kasie Głównej CKiS (Basen Camena, 1 piętro) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30 (płatność kartą lub gotówką),
2)      w Kasie Basenu Camena (parter) – w godzinach od 15:00 do 21:30 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
3)      w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed spektaklem tylko w przypadku wolnych miejsc (płatność gotówką lub voucherem).

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje możliwość zakupu jednego biletu ulgowego dla osoby pełnoletniej, sprawującej opiekę nad małoletnimi uczestnikami.

 

„Pieśń o chłopcu, który pokonał strach”  Teatr Lalki ALPMIM

13 lutego, godz. 17.30, Pałacyk „Sokół”

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl