Plenerowy Maraton Zumby 2021– pozytywne doładowanie z CKiS

Orlik obok Basenu "Camena"
Skawina
12/06/2021

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników gorących rytmów
i fantastycznej zabawy do uczestnictwa w PLENEROWYM MARATONIE ZUMBY 2021. Tradycją stały się już nasze cykliczne mikołajowe maratony, tym razem proponujemy wiosenną edycję w plenerze. Pozytywne doładowanie gwarantowane!

UWAGA, ZMIANA! Z powodu prognozowanych opadów deszczu maraton odbędzie się pod dachem, w hali CKiS.

12 czerwca 2021 (sobota), na Orliku przy Basenie „Camena” odbędą się dwa wydarzenia, które z pewnością przyciągną spragnionych ruchu Zubowiczów.

 

O godz. 14:00 zapraszamy wszystkie dzieci na Plenerowy Maraton Zumby Kids, który poprowadzą instruktorki CKiS – Alicja Ożóg oraz Patrycja Tarasiuk. Mamy nadzieję, że niezastąpione prowadzące w 60 minut dadzą radę okiełznać dziecięce pokłady energii.

 • Wstęp na maraton dla dzieci jest bezpłatny.
 • Ilość miejsc jest ograniczona.
 • Obiekt będzie dostępny od godz. 13:30.

O godzinie 16:00 rozpoczniemy Plenerowy Maraton Zumby 2021 dla dorosłych. Trzygodzinny trening poprowadzi mocny skład wykwalifikowanych instruktorek: Emilia Furman, Ewa Janisz, Katarzyna Lichnowska, Alicja Ożóg oraz Patrycja Tarasiuk. Panie z pewnością nie pozwolą na monotonię i zwolnienie tempa podczas zumbowych zmagań z mocą muzyki i niebanalnymi układami choreograficznymi, jakie przygotowują na tę okoliczność. Będzie energetycznie, klimatycznie i wesoło. Poziom endorfin sięgnie zenitu.

 • Wstęp na maraton dla dorosłych jest biletowany:
  40 zł  – przedsprzedaż od 24 maja 2021. Bilety będą do nabycia w CKiS w formie zdalnej lub u instruktorek prowadzących.
  50 zł – w dniu maratonu tj. 12 czerwca w godz. od 14:00 do 16:00, w kasie biletowej na miejscu imprezy.
 • Przedsprzedaż zdalna w CKiS (od 24 maja 2021):
 1. Rezerwacja sms pod nr 784 031 281.
 2. Do 3 dni po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji należy zrealizować płatność przelewem na konto CKiS, podając w tytule przelewu imię i nazwisko uczestnika  z dopiskiem „Plenerowy Maraton Zumby”– szczegóły w załączonym poniżej Regulaminie.
 3. Odbiór biletów w dniu imprezy, w kasie biletowej na Orliku (w godzinach od 14:00 – 16:00).
 • W cenie biletu: trzygodzinna zabawa prowadzona przez 5 instruktorek oraz pakiet startowy.
 • Każdy uczestnik, aby móc uczestniczyć w maratonie powinien dostarczyć organizatorowi wypełnione oświadczenie covid (załączone poniżej).
 • Udział osób niepełnoletnich w maratonie możliwy jest jedynie za zgodą (pisemną) opiekunów prawnych. Formularz zgody jest do pobrania poniżej.
 • Ilość miejsc ograniczona!

O prowadzących:

Instruktorka zumby Emilia Furman. Kobieta stojąca z rękami opartymi na biodrach, z lekko wysuniętą, zgiętą prawą nogą. Kobieta uśmiecha się. Ubrana w jeansową kamizelkę oraz kolorowe, sportowe getry i żółte buty. Przedstawiona jest na czarnym tle.

Emilia Furman

Od 2011 roku jest licencjonowanym Instruktorem Zumba ® Fitness (ZIN).  Ukończyła liczne szkolenia, takie jak: Zumba Basic 1, Zumba Basic 2,  ZUMBA® Kids & Kids Jr.,Pro Skills, Zumba Sentao, Zumba Toning, Aqua Zumba, Strong by Zumba, Zumba Gold, Masala Bhangra, Bokwa. Od 2016 roku jest certyfikowanym Trenerem Personalnym. Bierze udział w licznych maratonach, warsztatach i szkoleniach m. in. ZIN Academy w Niemczech czy ZINCON 2019 w Orlando. Emilia o zumbie: „Zumba to moja pasja, coś co daje mi dużo szczęścia, radości, energii i optymizmu, którym staram się zarażać uczestników zajęć. Uwielbiam obserwować moich kursantów. Ich energia i uśmiech dają mi niesamowitą satysfakcję i inspirują do ciągłego rozwoju”.

Instruktorka zumby Ewa Janisz. Postać kobiety w podskoku, z rękami wyciągniętymi na boki i lekko podkurczonymi nogami. Kobieta z długimi, rozwianymi włosami, w kolorowym stroju sportowym uśmiecha się radośnie.

Ewa Janis

Instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Strong by Zumba, Zumba Gold oraz Zumba Aqua. W jej tygodniowym planie zajęć  zdecydowanie przeważa Zumba Fitness oraz Zumba Kids, a cała reszta jest wspaniałym urozmaiceniem grafiku. W 2019 brała udział w konwencji dla instruktorów ZINCON w Orlando oraz ZIN Academy w Kolonii. Nieustannie się szkoli, chętnie bierze udział w warsztatach i maratonach. Uwielbia tańczyć od momentu kiedy zaczęła stawiać pierwsze kroki. Poza tańcem kocha dobry wycisk. Zumba to przede wszystkim pasja, która daje Ewie ogromną dawkę energii i adrenaliny, bez której nie wyobraża sobie życia. Kieruje się hasłami: Never Stop Dancing; Złap za sport; Wytańcz marzenia; Tylko tyle, albo aż tyle.

Zdjęcie instruktorki zumby Katarzyny Lichnowskiej w plenerze, sylwetka ujęta to poziomu klatki piersiowej. Postać jest uśmiechnięta, Z lekko przechyloną głową, w stroju/bluzce sportowej, trzymająca obiema rękami za kaptur bluzki. W tle przebija się słońce.

Katarzyna Lichnowska

Instruktorka związana z CKiS, gdzie prowadzi zajęcia Zumby dla dorosłych w ramach oferty Aktywni 18+. Tak opisuje swoja fascynację Zumbą: „Moja pierwsza Zumba była kwestią spontanicznej decyzji w 2015 roku, ale już wchodząc  na zajęcia – wiedziałam, że zostanę na dłużej. Pokochałam te zajęcia! I tak, z zupełnie nietańczącego człowieka, stałam się „zumbafreakiem”, który nie wyobraża sobie tygodnia bez kilku godzin spędzonych na sali. Po szkoleniu zrealizowanym we Wrocławiu w grudniu 2018 zaczęłam pracować w Nowohuckim Centrum Kultury, a później w sieci Fitness Platinium w Krakowie. Prowadzę zajęcia dla dorosłych w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie i klubie RevolutionGym. Na swoich zajęciach staram się Was zmęczyć, rozweselić i odprawić zadowolonych do domu. Przez tę godzinę chodzi o to, by zapomnieć o całym świecie i po prostu dobrze się bawić. Zumba potrafi być receptą na wszystko!”.

Na zdjęciu Alicja Ożóg, instruktorka zumby. Roześmiana blondynka o długich, kręconych włosach, ubrana w ciemny granatowy top z napisami ZUMBA. Ujęcie w pozie tanecznej, w plenerze, w tle metalowe ogrodzenie.

Alicja Ożóg

Licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids & Zumba Kids Jr,  Zumba Basic 2 oraz Masala Bhangra. Od kilku lat współpracująca z CKiS, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci w 4 grupach. Jej największą pasją jest taniec, któremu poświęciła większość swojego życia. Swoją przygodę rozpoczynała w CKiS w Skawinie, trenując taniec towarzyski pod okiem trenerów Anny i Jacka Guzowskich. Swój warsztat szkoliła u najlepszych tancerzy i trenerów w Polsce – Anny i Lecha Romankiewiczów, Roberta Woty, Romana Pawelca, Wojciecha Przemienieckiego, Grzegorza Citko, Janusza Białego. Obecnie jej pasją, miłością i sposobem na ruch jest Zumba. Oprócz zajęć w CKiS prowadzi zajęcia dla dzieci i dla dorosłych w krakowskich klubach fitness, Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach.

Instruktorka zumby Patrycja Tarasiuk. Kobieta w stroju sportowym, w błękitnej, krótkiej koszulce z jasnymi napisami, w czarnych getrach, białych butach oraz przewiązanej niebieskiej bluzie na biodrach. Postać stoi w rozkroku, wyciągnięta do góry, trzyma się za dłonie trzymając ręce uniesione nad głową. Kobieta stoi na betonowej powierzchni. Tło zdjęcia jest niewyraźne, rozmyte.

Patrycja Tarasiuk 

Instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Strong by Zumba oraz tańca towarzyskiego. Na stałe współpracuje z CKiS prowadząc zajęcia dla dzieci w 5 grupach wiekowych. Od piątego roku życia związana z tańcem towarzyskim. Szkoliła się u najlepszych tancerzy, brała udział w licznych turniejach i pokazach w całej Polsce. Zumba to dla niej niesamowita energia, świetna zabawa i wspaniali ludzie. Bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach, nieustannie doskonaląc umiejętności i podnosząc swoje kwalifikacje. Brała udział w konwencji dla instruktorów w Orlando w USA oraz w ZIN ACADEMY w Kolonii w Niemczech. „Rób to co kochasz i zarażaj tym innych” – to najtrafniejsze określenie jej osoby. Nie wyobraża sobie życia bez Zumby i uśmiechu.

 

Bądźcie z nami i aktywnie spędźcie sobotnie popołudnie! Zapraszamy!

Katarzyna Bogdali

(AR)

 

Regulamin Plenerowego Maratonu Zumby 2021

Oświadczenie covid-maraton-uczestnik pełnoletni

Informacja RODO_wizerunek_pełnoletni

Zgoda na udział osoby niepełnoletniej

Oświadczenie covid-maraton-uczestnik niepełnoletni

Informacja RODO_wizerunek_niepełnoletni

 

Orlik obok Basenu "Camena"


Skawina,