Pobiegli na medal

Starorzecze Skawinki
23/05/2021

Nie tylko słońce, ale i dobre humory dopisywały biegaczom, którzy 23 maja podjęli wyzwanie rzucone przez Organizatorów Testu Coopera – Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Trasa wytyczona w plenerach Starorzecza Skawinki, oryginalne medale i certyfikaty stały się udziałem wszystkich chętnych uczestników zawodów odbywających się pod hasłem „sprawdź się po covidowym zamknięciu”. Bieg lub marszobieg, tempo wolne lub szybkie, wybór należał do zawodnika, który w ciągu 12 minut pracował na swój indywidualny wynik. Metry, jakie w tym czasie zaliczył, skrupulatnie zmierzone przez sędziów były wyznacznikiem naszej aktualnej wydolności. „Diagnozę” wydolności swojego organizmu odczytać można było w tabeli wyników, ale jak każda diagnoza pozostanie ona tylko do wiadomości zainteresowanych…

Wszystkim startującym gratulujemy sportowej postawy i mamy nadzieje, że czas pozwoli nam na realizacje kolejnych sportowych wydarzeń, do udziału w których serdecznie już teraz zapraszamy.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z imprezy przygotowanej przez Romana Kierzkowskiego tutaj

Zadanie finansowane ze środków Gminy Skawina

 

Barbara Brodzińska

AZG

Starorzecze Skawinki