„Polowanie na łosia” w Sokole

Pałacyk "Sokół"
Skawina
26/10/2019

W sobotni wieczór Teatr Maska po raz kolejny wystąpił na deskach sceny Pałacyku Sokół, prezentując sztukę pt. „Polowanie na łosia”. Choć występ nie był premierowy, widownia wypełniła się miłośnikami skawińskiej sceny teatralnej. Humorystyczna aura spektaklu pozytywnie wpłynęła na reakcje widzów, żywiołowo dających wyraz swojej aprobaty aktorom. Jeśli prawdą jest, że śmiech to zdrowie – wierzymy, że poziom zachorowań w Skawinie drastycznie… zmaleje.

Prawie dwugodzinny występ ukazuje perypetie weterynarza Konrada, jego narzeczonej Elizy, jej  upartego kochanka Pasta, ale przede wszystkim jej rodziców: wojskowego Romualda i bynajmniej nie uległej Myszki. Obsada dobrana znakomicie, co w połączeniu ze scenografią i charakteryzacją stworzyło dobrej jakości spektakl.

Na scenie wystąpili:

Eliza – Cecylia Wyroba

Konrad – Michał Styrylski

Myszka – Wiktoria Zielińska

Romuald – Łukasz Pierożek

Jarosław Past – Wojciech Żak

 

Reżyseria – Andrzej Morawa

Kostiumy, charakteryzacja – Marta Tyrpa

 

Gromkie oklaski na koniec były potwierdzeniem, że tego wieczoru wszyscy świetnie się bawili. MASKA jak zwykle wytworzyła na widowni ciepłą, rodzinną atmosferę. Dziękujemy wiernej publiczności i zapraszamy na kolejne spektakle. W listopadzie Teatr Maska zagra „Tango” Sławomira Mrożka.

Anna Wrzoszczyk

(AR)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl