Polowanie z Maską

Pałacyk "Sokół"
Skawina
08/03/2019

Jak polować to tylko z Maską. Czy całkiem bezboleśnie i bezkrwawo? O tym można się będzie przekonać już 8 marca. Z okazji Dnia Kobiet Teatr „Maska” zaprasza na sztukę Michała Walczaka „POLOWANIE NA ŁOSIA”, którą premierowo można było zobaczyć podczas  XV Skawińskiego Tygodnia Teatralnego.

Mimo, że Maska po raz pierwszy sięgnęła do twórczości Michała Walczaka, to „Polowanie na łosia” jest niewątpliwie bliskie naturze Teatru.  Aktorzy w niezbyt poważnej, niekonwencjonalnej scenerii, gdzie humor przeplata się z grozą, a groteska z realizmem, odnajdują się doskonale i bawią do łez.

W obsadzie spektaklu zobaczymy aktorów z wieloletnim stażem: Cecylię Wyrobę w roli Elizy, świeżo upieczonej narzeczonej; Michała Styrylskiego – jako Konrada, narzeczonego Elizy; Wiktorię Zielińską, w roli „Myszki” – mamy i przyszłej teściowej oraz Łukasza Pierożka – jako Romualda, męża Myszki. Wspaniale partnerować im będzie debiutujący w Masce Wojciech Żak w roli Jarosława Pasta, eks Elizy i jej byłego terapeuty.
Spektakl wyreżyserował Andrzej Morawa, kostiumy i charakteryzację przygotowała Marta Tyrpa.

Zapraszamy 8 marca na dwie godziny słodko-gorzkiej czarnej komedii, które w doskonałych nastrojach spędzicie z aktorami Teatru „Maska”. Do zobaczenia!

8 marca godz. 18.00
Pałacyk „Sokół”, ul. Mickiewicza 7.

 

Przypominamy o konieczności rezerwacji bezpłatnych wejściówek. Wejściówki można rezerwować pod numerem telefonu 12 276 34 64 w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku, od dnia 25 lutego (poniedziałek). Liczba miejsc ograniczona!

Wejściówki można odebrać wyłącznie w dniu spektaklu w godzinach 16.30-17.30. Nieodebrane w tych godzinach wejściówki przechodzą do „wolnej puli” oczekujących z listy rezerwowej.

 

Marta Tyrpa

(AR)

 

 

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl