Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

„Pomyśl o mnie” – koncert piosenek Anny German

20/05/2018
W niedzielę 20 maja zapraszamy na koncert poświęcony twórczości Anny German – piosenkarki uwielbianej w Polsce i na świecie, śpiewającej w siedmiu językach, pierwszej Polki, która wystąpiła na Festiwalu w San Remo.
Proponujemy Państwu spotkanie z ponadczasową muzyką i pięknymi tekstami, które zaskakują swoją aktualnością. Pamiętamy je z wykonania gwiazdy uwielbianej zarówno w Italii, jak i w krajach byłego ZSRR. Gwiazdy, która błyszczy nawet na nocnym niebie – Jej imieniem została nazwana asteroida (2519) Annagerman, krążąca wokół Słońca pomiędzy Marsem a Jowiszem.
Usłyszymy je w interpretacji Marzeny Michalczyk – wokalistki estradowej i klasycznej, obdarzonej ciepłym, lirycznym sopranem. W koncercie nie próbuje naśladować Anny German ani jej głosu – jest sobą. A jednocześnie udaje się jej oddać ciepło i subtelność tych klimatycznych piosenek, jak: ”Nie żałuj” , „Być może”,  „Jedna chwila wystarczyła” , „Pomyśl o mnie”, „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki”, a także dowcipne „Weź mnie jak kota w worku”.
Zapraszamy do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie w niedzielę 20 maja, o godz. 15.00.
Wstęp wolny.
Joanna Kurpiel