Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat…

Dwór Dzieduszyckich
Radziszów
20/01/2019

W ten bajek świat – świat dwudziestolecia międzywojennego – zabrała nas śpiewająca Aktorka, piękna i utalentowana Julita Kożuszek-Borsuk. Od pierwszej chwili oczarowała nas wspaniałą osobowością i promiennym głosem.

Z wielkim pietyzmem i wdziękiem wprowadziła publiczność w klimat stołecznych kabaretów II Rzeczypospolitej, w których królowała niepodzielnie charyzmatyczna Hanka Ordonówna. Jej osobowość wywierała ogromny wpływ na kobiety tamtych lat, inspirując je urodą, talentem, strojem, zachowaniem. Tę prawdziwą gwiazdę warszawskich – i nie tylko – salonów przywołała w recitalu Julita Kożuszek-Borsuk. Zachowując ogromny szacunek do wykonywanych utworów zabrała nas w podróż do muzycznego 20-lecia tak dobrze znanymi pięknymi piosenkami, jak liryczne: „Nikt, tylko ty”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Na pierwszy znak”, czy dowcipne: „Ja się boję sama spać” czy „Amantów trzech”.

Publiczność znakomicie reagowała na kolejne piosenki, zarówno śpiewając wspólnie z Artystką, jak i nawet dając się ponieść choreografii, nawiązując cudowną, optymistyczną interakcję z Aktorką. Taki koncert naładowuje duszę i serce radością i pozytywną energią na długi czas i mamy nadzieję, że pozostanie w Państwa pamięci na długo.

Dziękujemy za piękny wieczór.

Joanna Kurpiel

(JK)

Fotogaleria: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157702751393282 [fot. Jarosław Karasiński]

Dwór Dzieduszyckich

ul. Szkolna 4, 32-052
Radziszów,

12 256 31 18