Kabaret Paranienormalni – nowy program: Osiemnastka

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
21/01/2023

Kabaret Paranienormalni ma już 18 lat! To powód, żeby świętować w towarzystwie najlepszych skeczy, premier i debiutów, których nie zabraknie w nowym programie „Osiemnastka.” Zapraszamy na wyśmienitą urodzinową zabawę 21 stycznia o godzinie 20.00 do Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie.

Blisko dwugodzinny spektakl, to przede wszystkim nowe skecze i postacie, które zabiorą widzów w podróż pełną humoru, komedii pomyłek i zaskakujących sytuacji. Skecze z najnowszego programu to wynik  wieloletnich obserwacji, tego co dzieje się w naszych domach, w zakładach pracy, telewizji, na ulicy, a nawet w kolejce na lotnisku. W krzywym zwierciadle widzowie zobaczą także własne odbicie, a niektórzy będą mieli również okazję wystąpić na scenie, bo OSIEMNASTKA to skecze z udziałem publiczności.

OSIEMNASTKA to projekt , który oderwie Was od szarej, przygnębiającej codzienności i przeniesie w paranienormalną, alternatywną rzeczywistość. Na scenie już pełnoletni: Michał Paszczyk, Robert Motyka i Jarosław Pająk!

Zapraszamy!

21 stycznia, godz. 20.00, Hala Widowiskowo-Sportowa w Skawinie, ul. Konstytucji 3. Maja 4.

 

Bilety:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/85979/Skawina/Kabaret+Paranienormalni/

https://biletyna.pl/event/view/id/267471

 

Główny organizator: Agencja AWANGARDA

 

Źródło: materiały własne kabaretu.

Anna Zając-Gut

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl