[AKTUALIZACJE!] Przygotowujemy się do otwarcia Basenu „Camena”

Basen Camena
Skawina
02/06/2020

13/06/2020

 

[AKTUALIZACJA, 9.06.2020]: Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczne oraz komfortowe funkcjonowanie basenu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami korzystania z obiektu, jakie będą obowiązywać od momentu jego ponownego otwarcia.

 

 

 

[AKTUALIZACJA, 4.06.2020 r.]: Informujemy, że planowany termin ponownego otwarcia Basenu „Camena” to sobota 13 czerwca 2020 r.

Od dłuższego czasu powoli się do tego przygotowujemy, a z rozpoczętym tygodniem zintensyfikowaliśmy prace nad powrotem do funkcjonowania basenu. Przed nami przygotowanie hali basenowej, napełnienie niecek, rozpoczęcie procesów technologicznych, a finalnie badania wody i będziemy mogli znowu zaprosić Was na Basen „Camena”.

Podobnie jak w przypadku poprzednich etapów odmrażania sektora sportowego, zachowujemy pełną ostrożność i szykujemy się na funkcjonowanie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Otwarcie wstępnie planujemy na termin 12 – 13 czerwca. O dokładnej dacie będziemy informować zarówno na naszym profilu facebookowym, jak i stronie internetowej.

(AR)

 

Basen Camena

ul. Żwirki i Wigury 11, 32-050
Skawina,

camena@ckis.pl