Puchar Dyrektora Centrum wręczony, medale rozdane

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
23/11/2019

Z radością możemy potwierdzić, iż I Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zainaugurował nowy cykl w tanecznym kalendarzu imprez. To jesienią, która potrafi być kapryśna pogodowo, będziemy rozjaśniać aurę feerią wirujących barw na tanecznym parkiecie.

W pierwszym turnieju zatańczyło 130 osób reprezentujących 10 klubów, a były to: Elita Kraków, Elita Maków Podhalański, Styl, M-team, Akademia Tańca Nowy Targ, Pasja, Cubano Myślenice, Astra Oświęcim, CKiS Skawina. Zatańczyły nie tylko pary, ale i soliści klas F,G,H, które dopiero rozpoczynają swą przygodę w tańcu towarzyskim. Najmłodszy tancerz na parkiecie miał zaledwie 5 lat, a para o numerze startowym 50 została szczęśliwym posiadaczem Pucharu Dyrektora Centrum.

Mamy nadzieję, że Skawina mile zapadnie w pamięci tancerzy, którzy może zatańczyli po raz pierwszy na tak dużym turnieju, może po raz pierwszy odwiedzili nasze miasto, ale już na stałe wpiszą Turniej Taneczny o Puchar Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w kalendarz imprez, w których warto i na pewno wezmą udział.

Marta Tyrpa

(JK)

Fotogaleria: https://flic.kr/s/aHsmJAVbo1 (fot. Kazimierz Zajda)

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl