Rak to nie wyrok!

Pałacyk "Sokół"
Skawina
18/02/2019

Czwarte spotkanie z cyklu „Żyj świadomie, teraz zdrowie” przeniosło nas w trudną tematykę choroby nowotworowej. Rak dotyka coraz większej części społeczeństwa, bez względu na wiek i tryb życia. Chociaż diagnoza tego typu sprawia, że grunt usuwa nam się spod stóp, warto jest podjąć walkę o swoje zdrowie i wdrożenie skutecznego leczenia. Zintegrowane metody leczenia raka obejmują: medycynę klasyczną, medycynę naturalną, immunologię i psychoonkologię. W Polsce najczęściej stawia się na medycynę klasyczną, natomiast badania wskazują, że prawidłowe wspomaganie jej pozostałymi metodami przynosi zaskakująco dobre efekty. Mowa tu o wspomnianych przez Panią Doktor Beatę Frączek – Błachut terapiach immunostymulujących, terapiach witaminowych, TFX- Thymostimulinum, wysokodawkowanej wit. C, chelatacji czy hipertermii. Wszystkie z wymienionych, zalecone i stosowane pod kontrolą onkologa w specjalistycznych placówkach, zwiększają szanse pacjenta na trwałe odzyskanie zdrowia i regenerację organizmu.

Pewne jest, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto dbać o zdrowy tryb życia, dietę i suplementację. Życzymy Państwu zdrowia i mamy nadzieję, że nasze spotkania dadzą Państwu możliwość dotarcia do wiedzy medycznej.

Zapraszamy serdecznie na następne spotkanie!

18.03.2019 r. (poniedziałek), godz. 18.00, Pałacyk Sokół

Wstęp wolny!

 

Dziękujemy naszym Sponsorom:  Easy Eco „Żywność ekologiczna i zdrowa, Kosmetyki naturalne” oraz Xtreme Fitness Skawina za ufundowanie nagród w loterii.

Anna Wrzoszczyk

(AR)

 

Fotogaleria: https://flic.kr/s/aHsmvJ4haN [fot. 1-7 Jarosław Karasiński]

 

 

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl