Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Rodzinne warsztaty Wielkanocne

21/03/2018

05Święta tuż, tuż… warto więc pomyśleć o ozdobach świątecznych do swojego domu. Zapraszamy zatem na rodzinne warsztaty ozdób świątecznych do Dworu w Radziszowie.

Trwa okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych. Czas ten to doskonała okazja, by dzieci mogły poznać polskie tradycje świąteczne świetnie się przy tym bawiąc. A wiadomo, że najlepsza zabawa jest wtedy, gdy do działania włączą się również rodzice.

Już dziś zapraszamy Państwa na warsztaty Wielkanocne, podczas których będziemy tworzyć ciekawe dekoracje z osiki.

Osikowe warsztaty są niebanalną formą edukacji, rozwoju kreatywności i zdolności manualnych poprzez zabawę. To wyjątkowe połączenie tradycji, rękodzieła i ekologii, którego nie spotkacie nigdzie indziej.

Oprócz wykonanych własnoręcznie wspaniałych dekoracji uczestnicy zabierają ze sobą niezapomniane wrażenia i pozytywną energię, jaką daje czas spędzony w świecie kolorowych osikowych płatków.

 

Zapraszamy!

21 marca 2018r. godz. 17.30

Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie, 

Cena 25 zł, kolejna osoba z rodziny 20 zł

 

Informacje i zapisy Dwór Dzieduszyckich w Radziszowie tel. 12 256 31 18,

e-mail: dwor@ckis.pl

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

Katarzyna Bogdali

(AZ)