Rozgrywki KINDER Joy of moving

inna lokalizacja
18/03/2022

06/05/2023

W marcu i kwietniu zostały rozegrane turnieje kwalifikacyjne w ramach rozgrywek KINDER Joy of moving 2023. W zmaganiach nie mogło zabraknąć zawodników z sekcji siatkówki CKiS.

W dniach 19 marca oraz 15 kwietnia w Tarnowie, dziewczęta w dwóch wystawionych składach rozegrały turnieje czwórek siatkarskich z rocznika 2010. W końcowej klasyfikacji uplasowały się na 11 oraz 18 miejscu. 26 marca w Niepołomicach oraz 23 kwietnia w Andrychowie najstarsi chłopcy z sekcji siatkówki CKiS także rozegrali turnieje czwórek siatkarskich i ostatecznie zajęli 16 miejsce w tabeli.

Również młodsi zawodnicy mieli szansę wykazać się w rozgrywkach.

W dniach 18 marca oraz 16 kwietnia w Andrychowie zostały rozegrane turnieje trójek siatkarskich chłopców. Ostatecznie w tabeli zajęliśmy 10 miejsce. Swój debiut w rozgrywkach KINDER Joy of moving zaliczyło również czterech najmłodszych zawodników. Szóstego maja wystartowali oni w rozgrywkach singlowych rocznika 2013. Trzech naszych chłopców zakończyło zmagania w drugiej dziesiątce tabeli, natomiast Kacper Madej z grupy mini-siatkówki po zakończeniu 2 rund zasadniczych walczył o miejsca 1-6. Ostatecznie zajął rewelacyjną trzecią lokatę.

Wszystkim zawodnikom należą się ogromne brawa za zaangażowanie i sportowego ducha rywalizacji.

 

Katarzyna Kulpa

(KK)

inna lokalizacja