Rozpoczęliśmy IV edycję „Wygraj siebie”

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
06/10/2018

Piękna pogoda postawiła wszystkich, którzy zgłosili się do programu, przed dylematem: korzystać z uroków jesieni w plenerze, czy przyjść na eliminacje. Ci, którzy w sobotnie popołudnie stawili się w Hali Widowiskowo-Sportowej, już zrobili pierwszy krok w kierunku wygranej, ponieważ ich determinacja i chęć zmiany to podstawa sukcesu.

Kobiety i mężczyźni (bo dbanie o siebie to nie tylko domena płci pięknej), motywujące się nawzajem pary małżeńskie, mamy i córki – chętni do udziału w programie z ogromnym zaangażowaniem poddali się pomiarom ciała oraz przygotowanym przez specjalistki z krakowskiej AWF testom sprawnościowym i wytrzymałościowym. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że aktywność fizyczna i zdrowa dieta są bardzo ważne, ale nie zawsze znajdują w sobie wystarczającą motywację do działania. Udział w „Wygraj siebie” ma to zmienić.

Czego uczestnicy eliminacji oczekują od programu? Przede wszystkim poprawy kondycji, spadku wagi i wyrobienia zdrowych nawyków, zarówno jeśli chodzi o ruch, jak i o dietę. Chcą też zawalczyć o lepsze samopoczucie i wyższą samoocenę, a nawet stać się autorytetem dla dzieci i zrobić sobie przyjemność na – dodajmy okrągłe – urodziny. Mamy nadzieję, że uda się osiągnąć zamierzone cele!

Po serii testów komisja w składzie:

Dr Joanna Gradek  – adiunkt na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu krakowskiej AWF

Monika Bigoś – dietetyczka z gabinetu „Dietetyk w Krakowie”

Iwona Najder – kierownik Działu Marketingu i PR CKiS

wybrała 12 szczęśliwców, którzy przez najbliższe 7 tygodni będą walczyć o lepsze samopoczucie, kondycję i zdrowie – krótko mówiąc: walczyć o siebie. Oto oni:

Ewelina Bochenek

Beata Cieżak

Justyna Cieżak

Katarzyna Czeluśniak

Katarzyna Dudek

Barbara Gala

Bartosz Gala

Renata Gudyka

Edyta Janus

Joanna Pałka

Teresa Polczyk

Paweł Sieprawski.

Przed zakwalifikowaną do programu grupą seria bezpłatnych wejść na basen Camena, konsultacja z trenerem i zajęcia na siłowni Power House, cykl spotkań z dietetykiem oraz zajęcia biegowe pod okiem instruktora. Program jest intensywny, bo przewiduje średnio 5 aktywności w tygodniu, ale bez systematyczności trudno osiągnąć dobre rezultaty.

Co dalej? Po 7 tygodniach specjaliści przeprowadzą drugi pomiar, żeby poznać efekty pracy uczestników pierwszego etapu. Jurorzy wyłonią 3 finalistów, którzy będą kontynuować swoją przygodę z „Wygraj Siebie”. Dla jeszcze lepszych rezultatów zaproponujemy im dodatkowo lekcje nauki lub doskonalenia pływania, zabiegi z oferty Camena Kosmetyka i Masaże, poradę fryzjera i kosmetyczki.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: https://www.flickr.com/photos/155528341@N04/albums/72157674256870258 

 

Agnieszka Radziszowska

 

 

 

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl