Rusza III etap odmrażania sportu [UWAGA, AKTUALIZACJE!]

różne lokalizacje
14/05/2020

31/05/2020

[AKTUALIZACJA, 15.05.2020]: Informujemy, że od poniedziałku 18 maja 2020 roku przyjmujemy nowe wytyczne dotyczące liczby osób korzystających z administrowanych przez CKiS otwartych obiektów sportowych.

Nawiązując do ogłoszonego przez Władze podczas konferencji prasowej w dniu 13.05.2020 r. wdrożenia III etapu nowej rzeczywistości sportowej informujemy, że w związku z pojawieniem się możliwości otwarcia zamkniętych obiektów sportowych przystąpiliśmy do prac nad przygotowaniem tych obiektów i opracowaniem regulaminów zgodnych z wprowadzonymi wytycznymi. Zwiększone zostały również limity osób mogących korzystać z infrastruktury sportowej obiektów otwartych i do tych limitów dostosujemy zasady obowiązujące w administrowanych przez nas obiektach.

Bardzo cieszą nas wytyczne pozwalające powoli wracać do sportowej rzeczywistości. Podobnie jak przy powrocie do funkcjonowania obiektów sportowych o charakterze otwartym (Stadion Miejski, orliki), na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i skrupulatne przygotowanie. W kolejnych dniach przedstawimy opracowane przez nas szczegółowe procedury, a już teraz wszystkich rodziców prosimy o zapoznanie się z wytycznymi Władz (https://www.gov.pl/web/sport/rusza-iii-etap-odmrazania-polskiego-sportu).

Zainteresowanych ofertą sportową CKiS zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 784 031 280 w godz. 8:00 – 16:00.

(AR)

różne lokalizacje