Rusza IV edycja „Wygraj siebie”!

różne lokalizacje
06/10/2018

11/10/2018

„Wygraj siebie” to prozdrowotny program skierowany do wszystkich, którzy są gotowi na zmianę. Zmianę stylu życia, sposobu odżywiania i codziennych nawyków.

Eliminacje do programu odbędą się 6 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie, gdzie specjaliści z Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie przeprowadzą dokładne badania sprawnościowe i wytrzymałościowe. Na podstawie tej analizy wybierzemy osoby, które w ciągu kolejnych tygodni, w wyznaczonych dniach i godzinach, będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w treningach biegowych, korzystać z basenu „Camena”, siłowni Power House oraz porad trenera sportowego i dietetyka. Cel: lepsze samopoczucie, kondycja i zdrowie. O to warto zawalczyć!

Więcej informacji wkrótce, a już teraz chętnych do udziału w programie zapraszamy do wypełnienia Karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej do biura Działu Marketingu i PR CKiS w Skawinie (ul. Konstytucji 3 Maja 4) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub wysłanie jej na adres: marketing@ckis.pl  Na zgłoszenia czekamy do 4 października.

Liczba miejsc ograniczona!

 

(AR)

Wygraj siebie – karta zgłoszeniowa

Wygraj siebie – regulamin

różne lokalizacje