Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

Sezon wycieczek górskich 2018 czas zacząć

07/04/2018

Zapraszamy miłośników górskich wycieczek do zapoznania się z nowym programem wycieczek górskich wiosna – lato – jesień 2018, który obejmuje 11 wędrówek szlakami Tatr, Beskidów, Pienin, Małej  Fatry na obszarze Polski, Słowacji i Czech.

W tegorocznym programie wędrówek znajdują się propozycje wyjazdów w Beskidy: Śląsko – Morawski do Czech, Żywiecki, Wyspowy i Małe Pieniny o łatwym i średnim stopniu trudności tras. Z kolei na miłośników pasm wysokogórskich po stronie polskiej i słowackiej czekają bardziej wymagające szlaki tatrzańskie w: Tatry Wysokie, Niżne, a także Mała Fatra i tradycyjnie Słowackie Rudawy, gdzie przemierzymy ponownie jeden ze szlaków Parku Narodowego – Słowacki Raj.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym programem i cennikiem wycieczek górskich CKiS na obecny sezon oraz z obowiązującym Regulaminem Wycieczek Górskich CKiS.

W szczególności przypominamy o terminie  dokonywania wpłat zarówno na wycieczki krajowe jak i zagraniczne – nie wcześniej niż na 30 dni przed każdą wycieczką. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt z Działem Sportu i Rekreacji w Centrum w celu zapisania się na listę uczestników, a dla nowych piechurów, którzy chcieliby dołączyć do grona uczestników wycieczek górskich CKiS – pisemnej akceptacji Regulaminu wycieczek górskich.

Szczegółowe informacje na stronie www.ckis.pl w zakładce turystyka.

 Magdalena Bogdanowicz

(AR)

Regulamin wycieczek górskich CKiS.pdf

Program i cennik wycieczek górskich CKiS 2018.docx