Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

SING SING… nowa propozycja dla dorosłych marzących o śpiewaniu

27/10/2021

16/11/2021

Startujemy!!! Mamy nadzieję, że najszybciej jak to jest możliwe, a wszystko zależy tylko od Was. Otwieramy dla utalentowanych, śmiałych i wstydliwych; kochających śpiewanie i marzących o uzewnętrznieniu tego, co w duszy gra na scenach małych i dużych…
Czeka na Was propozycja współtworzenia nowego wokalnego zespołu estradowego, w którym w ogromnej mierze od Was zależy jaki nadamy mu muzyczny kierunek. Będziecie śpiewać i rozwijać swoją pasję pod kierunkiem Cecylii Biel, utalentowanej aktorki śpiewającej.
Cecylia od lat jest aktorką Teatru MASKA, znaną z wyjątkowych kreacji aktorskich; doskonale sprawdzająca się w rolach komediowych i przesyconych dramatyzmem. Od kilku lat jest również wokalistką Zespołu TANTO. Oba zespoły tworzą pod patronatem Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Dodatkowo jest Instruktorką wokalną w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy oraz w Centrum Kultury Podgórze, gdzie prowadzi zajęcia indywidualne oraz zespoły wokalne. Cecylia aktualnie jest studentką pedagogiki, a także absolwentką Warsztatów Aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety, na których przez 2 lata szlifowała wiedzę i umiejętności pod kierunkiem znanych polskich aktorów filmowych, teatralnych i musicalowych.

Zatem zachęcamy do zapisów, a ofertę kierujemy do osób dorosłych.
Zapewniamy, że będąc częścią zespołu SING SING duszę radować będą nie tylko sceniczne efekty, ale i próby, atmosfera tworzenia, twórcza praca pod kierunkiem Cecylii Biel.

Zajęcia odbywać się będą w środy w godzinach 18.00-20.00 w Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym „Gubałówka”.

Próby rozpoczniemy niezwłocznie ( już  w listopadzie), jeśli napłyną do nas zgłoszenia wypełnione poprzez formularz kontaktowy.

 

Buton ZAPISZ SIĘ. Na białym tle w prostokątnych ramkach napis grubą czcionką. Ramka w kolorach: niebieskim, różowym, granatowym, żółtym.

 

O terminie rozpoczęcia działalności zespołu poinformujemy uczestników e-mailowo lub esemesowo.

Nucąc „Śpiewać każdy może…” zapraszamy do zapisów!

(JK)