Śmiech to zdrowie!

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
19/10/2018

Ta powszechnie znana prawda znalazła swoje potwierdzenie podczas piątkowego spektaklu Old Spice Girls, czyli Emilii Krakowskiej, Lidii Stanisławskiej i Barbary Wrzesińskiej.

Babski Kabaret udowodnił, że dobry humor nie zna żadnych barier: ani wiekowych, ani społecznych, ani obyczajowych. Znakomite Aktorki, a z nimi cała publiczność, śmiały się zarówno z naszych przywar i uprzedzeń, stereotypów, obyczajowości, jak i z polityki. Nie zabrakło także pudelkowych ploteczek, serialowego galimatiasu i ogromnego dystansu do siebie samych. A że polska służba zdrowia jest komedią samą w sobie… to doprawdy niczyja wina. Lekarstwo na nią znajdziemy zawsze w Agencji AA „Złota Rybka”, która spełni każde życzenie…

Profesjonalizm, przygotowanie, szacunek dla publiczności – to cechy prawdziwych Artystek. Bez względu na wszystko „show must go on”! I tak też się dzieje. Prawie dwugodzinny program, wypełniony skeczami, piosenkami i wielokrotnymi zmianami kostiumów zakończyło osobiste spotkanie z publicznością, spragnioną autografów i zdjęć, a także bezpośredniego kontaktu z wybitnymi Aktorkami.

Bo życie kabaretem jest i tak je trzeba brać!

Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór.

Fotogaleria: https://www.flickr.com/ fot. Jarosław Karasiński

Joanna Kurpiel

(JK)

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl