Sobota Pływacka – runda IV – wyniki

inna lokalizacja
09/03/2019

W dniu 9 marca 2019 r. na krytej pływalni w Bochni odbyła się IV runda „Soboty Pływackiej” z udziałem zawodniczki CKiS Skawina – Zuzanny Bętkowskiej, która wystąpiła w dwóch konkurencjach.

Zawody zorganizował Małopolski Okręgowy Związek Pływacki, TS Pływak Bochnia, Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni.

W zawodach z cyklu „Sobota Pływacka” mieli prawo startu jedynie pływacy posiadający licencje zawodnicze oraz aktualne badania lekarskie.

Zgodnie z regulaminem tego cyklu zawodów zawodnicy zostali podzieleni na następujące kategorie wiekowe: 10, 11, 12 i 13 lat. Pływacy 13 – letni  mieli prawo do nieograniczonej ilości startów indywidualnych, natomiast ci w wieku 10, 11 i 12 lat – do 3 startów indywidualnych oraz do udziału  w sztafecie.

 

 

Wśród nagród przewidziano dyplomy za miejsca 1 – 3 w każdej konkurencji i kategorii wiekowej.  Puchary, przyznawane za sumę punktów z dwóch startów wg punktacji FINA w każdej kategorii wiekowej, trafiły w ręce najlepszego zawodnika i zawodniczki tych zmagań.

Puchar – dla 3 najlepszych klubów w łącznej kategorii wiekowej 10-13 lat.

W zawodach wzięło udział 17 klubów pływackich z Okręgu Małopolskiego – 145 zawodników i 132 zawodniczki, którzy wystartowali łącznie w 763 startach indywidualnych. W zawodach wzięło również udział 48 sztafet pływackich.

 

 

Szczegółowe wyniki zawodniczki CKiS Skawina:

Kat. 13 lat:

Zuzanna BĘTKOWSKA:

400 m dowolny – 5 miejsce, czas: 4:54,63

200 m klasyczny2 miejsce, czas: 2:44,23

Szczegółowe wyniki zawodów znajdują się na stronie www.megatiming.pl w zakładce zawody okręgowe na stronie Małopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego.

Magdalena Bogdanowicz

(AR)

 

 

 

inna lokalizacja