Stwórz z nami „Koncert Życzeń” z dedykacjami na Dzień Kobiet

online
05/02/2021

08/03/2021

Już dziś zapraszamy do stworzenia z nami „Koncertu Życzeń”, wzorowanego na telewizyjnym programie, niezwykle popularnym na przełomie lat ’70-’90 XX wieku. W programie tym prowadzący odczytywali przesłane od rodziny życzenia, które dedykowali najbliższym z okazji różnych rocznic, wydarzeń i jubileuszy. Zwieńczeniem dedykacji była  piosenka – czasem z „teledyskiem”, charakterystycznym na tamte czasy, częściej fragment z jakiegoś  koncertu w Opolu czy Sopocie. Wśród najpopularniejszych wykonawców najczęściej byli polscy artyści: Zbigniew Wodecki, Irena Santor, Krystyna Giżowska, Urszula Sipińska czy Anna Jantar. Częstotliwość pojawiania się danych nazwisk uzależniały lata emisji i popularność w danym okresie.

Wśród najbardziej znanych prowadzących była para Krystyna Loska i Jan Suzin, ale także Edyta Wojtczak i Bogumiła Wander oraz Anna Wanda Głębocka.

A my sięgając do tradycji sprzed 40 lat, troszkę z sentymentu (kto pamięta), troszkę dla sympatycznej formy przekazania życzeń najbliższym, a także z racji wciąż panujących ograniczeń – zapraszamy do świata piosenki on-line. Znów zapraszamy do oglądania nas na żywo 8 marca w Grupie CKiS LIVE na Facebooku. Ale zanim zobaczymy koncert, zachęcamy do jego współtworzenia. Piszcie do nas życzenia dla ukochanych Waszych Kobiet: żon, mam, babć, przyjaciółek. Ale nie myślcie, że składanie takich życzeń zarezerwowane są wyłącznie dla mężczyzn. Otóż i płeć piękna może ofiarować piosenkę z kilkoma miłymi słowami dedykacji przyjaciółce, koleżance z pracy, czy ukochanej kobiecie swego życia np. córce czy mamie.

A jak można przesłać do nas życzenia? Przez formularz on-line, w którym wpiszą Państwo treść życzeń i wybiorą, z załączonej listy, muzyczną pocztówkę. Mamy nadzieję, że dacie się namówić na udział i wykreujecie z nami ten wyjątkowy Koncert Życzeń”.  Po prostu wyślijcie do nas zgłoszenie, poinformujcie jubilatów, solenizantów i odbiorców o Waszym muzycznym upominku i 8 marca oglądajcie go z nami.

W role artystów wcielą się aktorzy Teatru Maska i soliści zespołu Tanto, bo przecież ich „twarze brzmią znajomo”.

 

„Koncert Życzeń” – 8 marca, godzina 18.00

Transmisja: Grupa CKIS LIVE, Facebook

Przyjmowanie dedykacji do 28 lutego, poprzez formularz on-line 

FORMULARZ

 

Marta Tyrpa

(AZG)

online