Tenisowy sukces na I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików!

Kraków
14/11/2020

Choć bez kibiców, ze względu na panującą pandemię, to nasi zawodnicy tenisa stołowego również biorą udział w zawodach. I to z sukcesami! Miniony weekend przyniósł znakomity wynik Szymona Kondka na I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików.

Szymon pod czujnym okiem instruktorów sekcji tenisa stołowego – Beaty Mlickiej i Kamili Kajniak trenuje już kilka lat, co przynosi wyczekiwany rezultat. W turnieju brali udział także nasi najmłodsi zawodnicy: Oliwia Baltaza, Natalia Skowrońska i Błażej Stoczek.

A tak tuż po turnieju oceniła grę swoich podopiecznych trenerka Beata Mlicka:

,,Duży sukces naszego zawodnika Szymona Kondka na I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików! Szymon po rozegraniu kilku trudnych pojedynków uplasował się na czwartej pozycji wśród 63 zawodników! To najlepszy wynik w jego sportowej karierze. W turnieju brała też udział trójka naszych młodszych zawodników, dopiero zdobywających doświadczenie w starszej kategorii – Oliwia Baltaza (21 miejsce), Natalia Skowrońska (17 miejsce) oraz Błażej Stoczek (57). Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszej pracy!”

Kolejny wymagający turniej za nami, dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zaangażowanie.

 

FOTORELACJA: TUTAJ

 

Magdalena Pobożniak

JK

 

 

 

Kraków