Święto brydża młodzieżowego w Skawinie

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
22/05/2021

40 par dziewcząt i chłopców w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych oraz 16 par w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików – łącznie 112 zawodników spodziewają się organizatorzy z Małopolskiego Związku Brydża Sportowego w rozgrywanych w Hali Widowiskowo-Sportowej zawodach zaplanowanych na sobotę, 22 maja.

Centrum Kultury i Sportu jest partnerem nie tylko tego przedsięwzięcia, bo od wielu lat ściśle współpracuje z Małopolskim Związkiem Brydża Sportowego w kwestii organizacji imprez i szkolenia młodzieży. Nic dziwnego, że i tym razem to właśnie Skawina podejmie młodych adeptów brydża z Lublina, Tarnowa, Zakopanego, Bytomia, Katowic, Bielska-Białej czy Krakowa. Wśród uczestników będą też – rzecz jasna – zawodnicy gospodarzy z #teamCKiS, na których świetne występy liczymy!

W związku z obostrzeniami sanitarnymi, zawody nie będą niestety dostępne dla publiczności, ale o wynikach i ewentualnych sukcesach naszych podopiecznych poinformujemy natychmiast po zakończeniu rozgrywek.

Marcin Kuflowski

Instruktor Sekcji Brydża Sportowego CKiS

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl