Szczepienia p/koronawirusowi – styczniowy temat „Żyj świadomie”

online
15/01/2021

Pierwszy w tym roku wykład, w ramach trzeciego cyklu „Żyj Świadomie”, w którym wciąż poruszamy się wokół tematyki koronawirusa… poświęcimy „SZCZEPIENIOM”.

To niezwykle gorący temat, który budzi wielkie emocje i kontrowersje. Spotkanie poprowadzi  dr Mirosława Ciarka-Golonka, lekarz medycyny zintegrowanej i laryngolog, pomysłodawczyni i  inicjatorka cyklu wykładów i prelekcji, które od przeszło dwóch lat na stałe widnieją w kalendarzu CKiS jako nasze prozdrowotne propozycje.

Tematem styczniowego wykładu, który można będzie obejrzeć w Grupie CKiS LIVE na centrumowym profilu Facebook, będą SZCZEPIENIA. Ze względu na złożoność ogólnej tematyki szczepień skupimy się wyłącznie na bieżących, newralgicznych tematach. Zawęzimy wykład tylko do szczepień przeciwko koronawirusowi, które wywołują dzisiaj najwięcej emocji. Niewątpliwie do ogólnego tematu  szczepień jeszcze powrócimy lecz najprawdopodobniej w kolejnym sezonie.
Podczas najbliższego wykładu omawiane będą różne typy szczepionek  przeciw koronawirusowi, które są dostępne w Polsce;  wskazania i przeciwwskazaniach do szczepień; bezpieczeństwo i zagrożenia z tym związane; wady i zalety, terminy szczepień i  plany na przyszłość.

Zachęcamy do pisania  pytań, które w tej tematyce chcielibyście Państwo zadać Pani dr Mirosławie Ciarce-Golonce. Prosimy wysyłać je do nas mailem na adres: sokol@ckis.pl, w formie wiadomości na Messengerze lub na żywo podczas relacji on-line.

Następnym tematem, który zaplanowaliśmy dla Państwa  na luty będzie: „Koronawirus a konopie medyczne”.

Terminy kolejnych wykładów „Żyj świadomie” on-line zaplanowaliśmy w każdy trzeci piątek miesiąca, tj.:
19 lutego -” Koronawirus – konopie medyczne”

19 marca – ” Koronawirus – co jeszcze możemy zrobić?”

21 maja – ” Koronawirus – wnioski z przebiegu pandemii 2020 r.”

A już dziś zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 15 stycznia o godz. 18.00 w formie transmisji on-line, którą przeprowadzimy w grupie CKiS LIVE na naszym profilu Facebook.

Marta Tyrpa

/IN/

 

 

 

 

online