Tango Argentino w Skawinie

OKR "Gubałówka"
Skawina
28/10/2019

Serdecznie zapraszamy na nowość w ofercie CKiS – kurs tanga argentyńskiego, który poprowadzą Marta Krok i Maciek Michalik.

TANGO ARGENTYŃSKIE wywodzi się z przedmieść XIX-wiecznego Buenos Aires. Klasyczne tango argentyńskie  charakteryzuje się improwizacją i bliskością partnerów. Jest tańcem intymnym, bliskiego kontaktu i nie wymaga dużej przestrzeni. Tango nie wymaga też większego wysiłku fizycznego, więc może je tańczyć praktycznie każdy. Jest doskonałą formą ruchu, dzięki precyzyjnemu i zmysłowemu prowadzeniu i elegancji uczy harmonii między muzyką i partnerem . Wyzwala emocje i intensyfikuje życie towarzyskie. Bliskość i nagłe zwroty w tańcu mają być odzwierciedleniem intensywności i zmienności życia małżeńskiego.

Zajęcia rozpoczynamy w poniedziałek 28 października. Nie czekaj, zapisz się już dziś. Liczba miejsc ograniczona!

Kurs obejmuje cykl 10 spotkań 60-minutowych, które będą się odbywać w poniedziałki w godzinach 19.30 – 20.30 w Ośrodku Kulturalno-Rekreacyjnym „Gubałówka”.

Koszt: 200 zł od osoby.

Zapisy przyjmuje oraz informacji udziela Dział Realizacji Projektów Kultury, Pałacyk „Sokół”, tel. 12 276 34 64, sokol@ckis.pl

UWAGA: uruchomienie kursu w terminie uzależnione jest od zebrania minimalnej liczby chętnych.

Zapraszamy!

 

Joanna Kurpiel

(AR)

 

 

 

 

OKR "Gubałówka"

ul. Spacerowa 4, 32-050
Skawina,

12 256 95 60 w. 24