#teamCKiS na konkursie wokalnym „TALENTY MAŁOPOLSKI 2024”

inna lokalizacja
10/05/2024

10 maja w Centrum Kultury, Promocji i Rekreacji w Zielonkach odbyły się eliminacje Powiatu Krakowskiego Grodzkiego i Krakowskiego Ziemskiego XXXIII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2024” w kategorii Formy Muzyczne.

67 uczestników konkursu wystąpiło przed jury prezentując swoje wokalne umiejętności, w tym również nasi podopieczni, nad których rozwojem czuwają: Agnieszka Weryszko i Katarzyna Szybisty.

Poziom występujących był bardzo wysoki więc ocena przez jury umiejętności wokalnych wszystkich wokalistów do łatwych nie należała. Do kolejnego etapu, czyli  finału wojewódzkiego w Dobczycach dostali się: Julia Dąbrowska i Mateusz Pierożek, którzy pierwsze wokalne kroki stawiali w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, a w konkursie reprezentowali NONA ART STUDIO w Skawinie.

Wśród wyróżnionych znalazły się: Olga Suder, Natalia Misiura i Wiktoria Kilarska. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a za nominowanych do następnego etapu trzymamy mocno kciuki. POWODZENIA!!!

Monika Fliszewska

(AZG)

inna lokalizacja