Teatr Dzieciom: „Bajka o Królewnie Marysi i Lodowej Górze”

Pałacyk "Sokół"
Skawina
09/05/2022

W czasach, kiedy świat był jeszcze taki mały, „że na kulawym koniu można go było przejechać w dwa dni”, w Królestwie Srebrnego Szczytu na tronie zasiadał Król Patyk z Królową Tasiemką. Kochali oni mocno swoją córeczkę, królewnę Marysię, ale ta śliczna dziewczynka, ciągle rozpieszczana i chwalona, stała się kapryśna, samolubna i nieznośna dla innych. Rodzice postanowili więc wydać ją za mąż, licząc, że inne kochające serce odmieni jej charakter. Tylko kto chciałby mieć taką niesympatyczną, egoistyczną żonę? Czy uda się zmienić królewnę? Jaką rolę odegra czarny łabędź i Lodowa Góra? Dowiecie się tego ze spektaklu „Bajka o Królewnie Marysi i Lodowej Górze” w wykonaniu Grupy O!Teatr. Inscenizacja łączy plan żywy i plan lalkowy, obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci. Jak w każdym spektaklu Grupy O!Teatr – dzieci wciągane są w wydarzenia sceniczne i zabawy. 

Na ostatni w tym sezonie spektakl Teatru Dzieciom zapraszamy w poniedziałek 9 maja, o godzinie 17.30 do Pałacyku „Sokół”.

Bilety w cenie: 15 zł/dziecko i 20 zł/dorosły już do nabycia w kasach CKiS na basenie Camena oraz w Pałacyku „Sokół” – na godzinę przed spektaklem.

Joanna Kurpiel

(AZG)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl