ZMIANA w Teatrze Dzieciom: Zamiast Zefirka spotkanie ze Słonicą Bożenką, Żołnierzykiem Patrykiem i Pluszowym Lisem Benkiem

Pałacyk "Sokół"
Skawina
11/03/2024

W marcu w ramach spotkań z Teatrem Dzieciom niezmiennie zobaczymy aktorów Teatru w Ruchu lecz zamiast spotkania z „Zefirkiem i Spółki…”  zawędrujemy do sklepu z dziecięcymi bibelotami. Spektakl „Cyrk w ogrodzie” opowiada historię trójki przyjaciół zamieszkujących sklep z zabawkami, który wkrótce ulegnie likwidacji. Słonica Bożenka, Żołnierzyk Patryk i Pluszowy Lis Benek  nie chcą dłużej przesiadywać bezczynnie na sklepowej półce. Pragną zrobić coś, co odmieni ich życie i uczyni ich na tyle wyjątkowymi, by w końcu ktoś zechciał przygarnąć ich do siebie.

Postanawiają odmienić swoje życie i spełnić marzenia zakładając własny CYRK! W tym przedsięwzięciu niezbędna będzie pomoc dzieci, bo z ich pomocą projekt na pewno się uda! Nie będzie to proste zadanie – Słonica ma sporo ciałka jak na akrobatkę, Żołnierzyk kuleje na jedną nogę a Lis, choć chciałby być cyrkowym czarodziejem, nie zna jeszcze ani jednej sztuczki. Nie obejdzie się bez pomocy Widowni!

Dzieci wspólnie z bohaterami… nauczą się TAŃCA CYRKOWEGO; opanują sztukę HULA-HOP, wyczarują… królika z kapelusza! Przy odrobinie fantazji i wiary w siebie może uda się spełnić szalone marzenie? Zapewniamy, że podczas spektaklu będzie kipieć  mnóstwem  śmiechu i doskonałą zabawą dla Małych i Dużych!

Spektakl jest przepełniony humorem, piosenki śpiewane są przez aktorów na żywo. Poza świetną rozrywką Dzieci dowiedzą się, że każdy z nas jest doskonały dokładnie taki, jak jest, że warto wierzyć w siebie i dążyć do spełnienia pięknych marzeń!

 

Mimo zmiany w repertuarze gwarantujemy naszym Widzom, że spotkanie z Bożenką, Patrykiem i Benkiem będzie równie wspaniałym teatralnym przeżyciem. Z Zefirkiem zapewne zobaczymy się w przyszłym sezonie naszego cyklu.

Czekamy na Was 11 marca o godz. 17.30 w Pałacyku „Sokół”.

Bilety w cenie:

  • Bilet ulgowy (dzieci od 2. roku życia) – 25 zł od osoby,
  • Bilet normalny (dorośli) – 30 zł od osoby,

do nabycia od 25 września w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

  1. w Kasie Basenu Camena (parter) – w godzinach od 7:00 do 21.00 (płatność kartą, gotówką lub voucherem),
  2. w Pałacyku „Sokół”, na godzinę przed spektaklem tylko w przypadku wolnych miejsc (płatność kartą, gotówką lub voucherem).

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje możliwość zakupu jednego biletu ulgowego dla osoby pełnoletniej, sprawującej opiekę nad małoletnimi uczestnikami.
Liczba miejsc na widowni ograniczona!

 

Marta Tyrpa

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl