TEATR DZIECIOM zaprasza

Pałacyk "Sokół"
Skawina
14/10/2019

Już czas rozpocząć kolejny sezon spotkań z najmłodszymi widzami w ramach cyklu Teatr Dzieciom. W październiku zapraszamy na spotkanie z fenomenalnym Teatrem KULTURESKA, który kilkakrotnie zagościł już na naszej sokołowej scenie. W ciemno możemy dać gwarancję, że będzie pięknie, kolorowo, muzycznie, śmiesznie i intrygująco.

Niestety, ze względu na dwa świąteczne poniedziałki nie zobaczymy się w  listopadzie ani w kwietniu. Mamy nadzieję, że – stęskniwszy się za nami – tym radośniej do nas przybędziecie.

Nie zapomnijcie również, że grudniowy czas jest wyjątkowy… ze względu na piękne, nastrojowe, pachnące igliwiem i siankiem święta, ale także ze względu na czas odwiedzin ukochanego przez dzieci  Świętego Mikołaja! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalne teatralne spotkanie, podczas którego Elfy Edek, Ewa i Ela wprowadzą najmłodszych w wyjątkowy świąteczny wieczór, którego zwieńczeniem będzie wizyta Świętego Mikołaja i możliwość zrobienia sobie cudownych zdjęć – z nim i asystującymi mu elfami!!! Słodkości też nie zabraknie! Zatem nie przegapcie naszych spektakli. Naprawdę warto na stałe wpisać każdy drugi poniedziałek miesiąca (z wyłączeniem listopada i kwietnia) w swój kalendarz rzeczy ważnych!!!

Bilety w cenie: ulgowy 10 zł (obowiązuje dzieci od 2 roku życia), normalny  15 zł
do nabycia w kasach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

a) kasa główna (Basen „Camena”, I piętro – od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00
b) kasa „Camena Kosmetyka i Masaże”  od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 21.00 oraz soboty w godz. 8.30 – 13.30,
a także w Pałacyku „Sokół” na godzinę przed każdym spektaklem.

Podczas cyklu „Teatr Dzieciom” respektujemy „Paszporty udziałowca kultury”.

 

 

Marta Tyrpa

(AR)

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl