Treko Laser mecenasem CKiS

różne lokalizacje
15/10/2019

16/10/2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Treko Laser za szczególny wkład i pomoc w organizacji wydarzeń kulturalnych i sportowych została uhonorowana przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie tytułem Mecenasa.

Treko Laser Sp. z o.o. to skawińskie przedsiębiorstwo świadczące usługi z zakresu kompleksowej obróbki blach przy użyciu maszyn sterowanych numerycznie. Rozpoczęło swoją działalność w 1992 roku. Czterokrotne przyznanie Gazeli Biznesu, wyróżnienie w plebiscycie Dziennika Polskiego – „Lider inwestycji w Małopolsce” oraz uhonorowanie tytułem „Dąb Małopolski” w kategorii Przedsiębiorca jest odzwierciedleniem tendencji rozwojowych firmy, która dostosowując się do sytuacji rynkowej i w odpowiedzi na oczekiwania klientów wdraża coraz to nowsze technologie.

Współpraca Centrum Kultury i Sportu w Skawinie z Treko Laser rozpoczęła się prawie 10 lat temu. Od tamtej pory otrzymujemy od Firmy wsparcie przy organizacji wielu imprez. Co roku Treko Laser sponsoruje najważniejszą i największą imprezę w Gminie Skawina – Dni Skawiny. Dzięki otwartości i zaangażowaniu Prezesa Jerzego Wodnickiego mogliśmy niejednokrotnie nagrodzić uczestników Tanecznych Mistrzostw Województwa Małopolskiego pięknymi, oryginalnymi medalami i wyjątkowymi statuetkami. Ważnym czasem w naszym mieście był jubileuszowy rok 650-lecia Skawiny. To właśnie firma Treko Laser wykonała wspaniałe figurki Króla Kazimierza, które doskonale korespondowały ze specjalnie stworzonym na tę okazję logo Skawiny.

Podczas przygotowywania Noworocznego Koncertu Galowego SkaVienna, który pierwszy raz odbył się w Skawinie w 2017 roku, ponownie otrzymaliśmy nieocenione wsparcie ze strony Pana Jerzego Wodnickiego i pracowników jego Firmy. Dzięki pomocy Treko Laser Hala Widowiskowo-Sportowa na jeden styczniowy dzień zamienia się w piękną salę koncertową, nawiązującą wystrojem do Wiedeńskiej Opery Narodowej.

Mając na uwadze te wszystkie lata współdziałania, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, będąc pod wrażeniem osobistego zaangażowania Prezesa, a także w podziękowaniu za dotychczasową współpracę, pełną życzliwości i zrozumienia, postanowiło wyróżnić Treko Laser tytułem Mecenasa Kultury Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Jesteśmy dumni, że w naszym lokalnym środowisku działa przedsiębiorstwo wrażliwe na dobra kultury i aktywnie dbające o jej rozwój.

 

Serdecznie dziękujemy!

 

różne lokalizacje