Treningi otwarte sekcji sportowych

Hala Widowiskowo - Sportowa
Skawina
16/08/2022

31/08/2022

Zapraszamy w sierpniu na treningi otwarte dwóch sekcji sportowych CKiS.

TENIS STOŁOWY

Już od 16 sierpnia rozpocznie się dwutygodniowy cykl treningów otwartych tenisa stołowego dla dzieci w wieku 6-8 lat. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. 17:00 – 18:30. Ostatnie zajęcia zaplanowane są na 26 sierpnia.

Podczas zajęć dzieci poznają różne techniki gry w tenisa stołowego oraz poprawią swoją gibkość, szybkość i koordynację podczas wielu zabaw sprawnościowych. Treningi będą odbywały się pod okiem doświadczonych instruktorów, a po ukończonym cyklu najlepsze osoby otrzymają możliwość kontynuowania treningów w grupie sportowej! Być może czekamy właśnie na Ciebie i to Ty będziesz przyszłym reprezentantem naszej sekcji! Zapisz się już teraz!

Zapisy na bezpłatne treningi obowiązują za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/QqA7EtKNhkuomkTx6

Treningi odbywać się będą na Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS. Na zajęciach obowiązuje strój sportowy.

SIATKÓWKA

Z kolei w dniach 29 i 31 sierpnia odbędą się treningi otwarte z siatkówki dla dzieci w wieku 7-14 lat. Zajęcia będą przeprowadzone na Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie przy ul. Konstytucji 3 Maja 4 od godz. 17.00 do 18.30.

Pod okiem profesjonalnych trenerów dzieci będą mogły spróbować swoich sił w siatkówce, wezmą udział w treningach ogólnorozwojowych oraz nauczą się funkcjonowania w zespole.

Zapisy na bezpłatne treningi w siatkówce obowiązują za pomocą formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/QqA7EtKNhkuomkTx6 Po zakończonych dniach otwartych będzie możliwość dołączenia do sekcji na stałe. Zapraszamy!

 

Wiktor Więsek

KK

Hala Widowiskowo - Sportowa

ul. Konstytucji 3 Maja 4, 32-050
Skawina, małopolskie

12 276-40-56

halackis@ckis.pl