Uczta dla oczu i uszu – czyli wieczór z obrazem i muzyką

Pałacyk "Sokół"
Skawina
21/04/2023

21 kwietnia, piątek, a w Pałacyku Sokół zawisła, równie barwna jak zachodzące słońce, wystawa prac Marioli Węgrzynowicz. Tego wieczoru mieliśmy okazję obejrzeć 45 obrazów malowanych sprayami, które wystawiane są przez artystkę po raz pierwszy. Tym bardziej jest nam miło, że to właśnie w Galerii Pałacyk, prezentujemy takie nietuzinkowe dzieła.

Cały wieczór upłynął w atmosferze rozmów, kolorów i gratulacji. Ten wyjątkowy klimat dopełniła muzyka fortepianowa wykonana przez zdolnego Michała Janka, który mimo swojego młodego wieku, dał nam pokaz wyjątkowych umiejętności. Dzięki temu, mogliśmy chociaż na chwilę poczuć się jak na koncercie w Filharmonii Krakowskiej. Za co serdecznie dziękujemy.

Zaraz po części oficjalnej, podczas toczących się rozmów w kawiarni, usłyszeliśmy, że wernisaże, gdzie łączymy obraz z muzyką, są wyjątkowe i przynoszą odbiorcom wiele artystycznych doznań. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i niezawodną obecność.

 A tych którzy nie mogli pojawić się na wernisażu wystawy „W odcieniach zachodu”, zapraszamy do Galerii Pałacyk i kawiarni „TuCZYTam” gdzie można oglądać obrazy do 9 czerwca 2023r w godzinach otwarcia kawiarni.

Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII z wydarzenia (Fot. Jarek Karasiński).

20230421-180905-401A5716

 

Agnieszka Kupczyk

 

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl