Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/itewh10ckis/ckis.pl/public_html/wp-content/themes/eventbuilder/single-event.php on line 706

VII Bieg Na Orientację…

27/05/2018

VII Bieg Na Orientację zawita do Skawiny w niedzielę 27 maja. Od godziny 15.00 w zielonych plenerach Skawiny pojawią biegacze z mapą, dla których w tym roku dla upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania niepodległości organizatorzy zawodów przygotowali na trasie biegu dodatkowy „historyczny” lampion. Co on oznacza, wyjaśni tuż przed startem Sędzia Główny skawińskiego BNO, wielki pasjonat orienteeringu, Pan Jacek Kozłowski.  Jak zawsze zapraszamy do sprawdzenia się w tych wyjątkowych i niepowtarzalnych zawodach bez względu na wiek i umiejętności. Do wyboru ciesząca się dużym zainteresowaniem kategoria Rodzinna oraz pięć indywidualnych.

Zapisy prowadzimy do 22 maja 2018 roku, wyłącznie mailowo, pod adresem halackis@ckis.plDane do zgłoszenia: imię i nazwisko, rocznik, wybrana kategoria, miejscowość, telefon kontaktowy, adres e-mail. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie musi być potwierdzone w dniu biegu w Biurze Zawodów, w godz. od 13.30 do 14.45. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość zapisu w dniu zawodów, ale w tym przypadku zawodnik musi liczyć się z możliwością nieotrzymania pakietu startowego.

Prosimy zapoznać się ze szczegółami zawartymi w Regulaminie Zawodów oraz wymaganymi oświadczeniami, które dostępne są w załącznikach poniżej. Dla początkujących przygotowaliśmy „Poznaj BNO”, okraszone fotkami z poprzedniego biegu. Czy zachęci to niezdecydowanych do udziału w naszej „siódemce”, przekonamy się w ostatnią niedzielę maja.

Do zobaczenia na starcie!

Barbara Brodzińska

(AR)

POZNAJ BNO

REGULAMIN VII BNO 2018

Zgoda rodzica_zawodnik niepełnoletni

Oświadczenie_ zawodnik pełnoletni