W dobrym tonie – zakończenie sezonu zajęć wokalnych CKiS

OKR "Gubałówka"
Skawina
20/06/2022

Już w starożytności mawiano, że muzyka łagodzi obyczaje. Dla jednych jest chwilą relaksu, dla innych pocieszeniem w trudnych chwilach, jeszcze innym dodaje energii. A czym jest dla uczestników naszej sekcji wokalnej? Mogliśmy się o tym  przekonać podczas koncertu zamykającego sezon artystyczny 2021/2022, który odbył 20 czerwca w sali OKR „Gubałówka”.

Młodzi artyści CKiS otworzyli przed licznie zgromadzoną publicznością swoją muzyczną duszę, ukazując grające w jej zakamarkach melodie. Podczas koncertu usłyszeliśmy urocze, a jednocześnie bardzo energetyczne głosy debiutujących w tym roku na scenie wokalistek i wokalistów z najmłodszego stażem zespołu Mini Mini Tanto. Zespół Wokalove przypomniał nam stare i lubiane przeboje (tu także mamy tegorocznych debiutantów), a doświadczony estradowo zespół Mini Tanto zabrał nas w liryczną i bardzo emocjonalną podróż. Magii całości  dodały wokalne popisy naszych solistów.

Podczas dwugodzinnego koncertu zaprezentowało się 35 uczestników sekcji warsztatów wokalnych CKiS, wykonując 24 utwory nagrodzone przez zgromadzoną publiczność gromkimi brawami. Nad całością przebiegu tego muzycznego wydarzenia czuwała instruktorka Katarzyna Szybisty, która przez cały sezon pracowała z wokalistami rozwijając ich talenty. Oprawę światła i dźwięku zapewnił Oskar Racułt, a autorką mapingu i scenografii była Małgorzata Szybisty.

Bardzo dziękujemy, że byliście z nami podczas tego artystycznego sezonu i mamy nadzieję, że już we wrześniu wyruszymy razem w kolejną muzyczną podróż.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia.

Katarzyna Szybisty

OKR "Gubałówka"

ul. Spacerowa 4, 32-050
Skawina,

12 256 95 60 w. 24