W poszukiwaniu zaginionego snu…

Pałacyk "Sokół"
Skawina
08/11/2021

Gdzie szukać zaginionego snu? Pod poduszką? W szafie? Czy może w tajemniczym, mówiącym lesie? Bohaterka spektaklu Teatru za Jeden Uśmiech wybrała się w daleką drogę krętymi ścieżkami wyobraźni, by odszukać swój sen. Jak to w bajkach bywa – w trakcie wędrówki napotkała dziwne stworzenia, udzielające jej niejasnych wskazówek i kierujące wprost w ramiona strasznego Mardoka, kradnącego dziecięce marzenia. Ale bez obaw – dzielna bohaterka znalazła na niego sposób. Nie tylko odzyskała swój sen, ale także unieszkodliwiła straszydełko.

Nasi mali widzowie byli równie dzielni, aktywnie angażując się w przygody bohaterki i nie dając się przestraszyć żadnym nieprzyjaznym mocom. Najwięcej radości wywołał u dzieci śmieszny towarzysz małej Fifi, czyli Dźredź – stwór równie dziwny, jak jego imię. W przyjaźni jednak wygląd się nie liczy. Najważniejsze, że wesoła para wróciła bezpiecznie z tajemniczego lasu do domu.

Dziękujemy za dzisiejsze spotkanie i zapraszamy w grudniu na klasyczną „Opowieść Wigilijną” według Karola Dickensa, która przypomni nam o zbliżającym się Bożym Narodzeniu.

Fotogaleria ze spektaklu dostępna TUTAJ

Joanna Kurpiel

zdjęcia: Jarosław Karasiński

/IN/

Pałacyk "Sokół"

ul. Mickiewicza 7, 32-050
Skawina,

12 276-34-64

sokol@ckis.pl