Wakacje do Kwadratu – Potworny Tydzień

różne lokalizacje
05/07/2021

09/07/2021

Potwornie nie mogliśmy się doczekać tego tygodnia! Już drugiego w ramach półkolonii #wakacjedokwadratu.

W Akademii niePotwornej rywalizowały ze sobą wydziały: Kudłaczy, Pierzaków i Gluciaków, aby na koniec Potwornego Tygodnia wyłonić zwycięzców. Przygotowane przez studentów totemy ochronne stały się przedmiotem gorącej rywalizacji i jednocześnie ścisłej obserwacji i ochrony.

Przez cały Potworny Tydzień czekały na nas straszne wyzwania, jak: ściana dla odważnych, pełna lepkich, śliskich i glutowatych substancji; latanie jak nietoperz, chodzenie jak pająk, wygrzebywanie z ziemi robaków, czy wyścig mumii. Czy może być coś potworniejszego niż nieznany smak na języku? Glutowata gąsienica, gorzka skórka pomarańczy, kwaśna woda spod kiszonych ogórków – te i wiele innych „przysmaków” przyszło skosztować studentom Akademii niePotwornej.

Były też przyjemniejsze zadania: tworzenie strasznie śmiesznych skarpeciaków, wykonanie drzwi do innego wymiaru, poszukiwanie skarbów i zadań, ukrytych w wypełnionych wodą balonikach. W ten upalny czas nie zabrakło orzeźwiających wizyt na Basenie Camena, a o kondycję zadbaliśmy także podczas gier i zabaw sportowych.

Potworny tydzień z #wakacjedokwadratu dobiegł końca. Było magicznie, może trochę strasznie, ale z pewnością sympatycznie i bardzo aktywnie. Dziękujemy Wam i do zobaczenia!

Wejście do fotogalerii Potwornego Tygodnia znajdziecie TUTAJ.

Joanna Kurpiel

(AR)

różne lokalizacje